Jak působí křišťálové mísy na meditaci?

25/02/2024

Křišťálové mísy jako cesta k uzavřeným emocím a svému srdci...


Moje lásky...3 křišťálové mísy naladěné tak, aby společně uváděly člověka do hloubky jeho samého a díky božskému zvuku pomáhaly léčit naše zraněné a jinak ne-mocné srdce.

Křišťálové mísy mě spojily s mou láskou

Zanedlouho poté, co jsem si pořídila tyhle tři mísy jsem se zamilovala...a bylo to právě díky našemu společnému hraní na ně. Jako bysme spolu skrze společné hraní otevřeli nějakou bránu našeho srdce a společně si naše srdce spolu vykládala. Moc se to nedá přenést a dát do slov, ale bylo to vskutku magické.

A tak jsem víc a víc používala tyhle mísy i pro své okolí...protože se ukázalo, že ♥ potřebujeme probudit a léčit všichni...

Ten pocit když se sejde skupina lidí, zavře oči a já začnu hrát je skvělý. Nejprve se rozbíhá pomaličku tón po tónu energie v celé místnosti. Občas to zaskřípe a mě to moc nejde, protože tam někde sedí někdo kdo má srdce zabetonované...ale časem cítím větší a větší klid a je to...

Najednou mě to samo vede a vím, kterou mísu rozeznít, zda jen něžně klepnout jemnější paličkou či ji pořádně udeřit větší a tvrdší paličkou, jestli jednou či víckrát a pak už jsem tam...v prostoru...v jemnosti i sílem ve flow a tvoření zvukem.

Křišťálové mísy čistí mysl a probouzí vitalitu a radost ze života.

Po nějaké době a to i když si hraji sama pro sebe se jakoby vypne hlava a pomalu ale jistě se rozezní a rozvibrovává celé tělo a dostávám(e) se někam jinam...mimo mysl, k srdci, k emocím.

Díky tomu se emoce můžou dostat do vědomí a my je pochopíme...ale ne hlavou, ale zkrátka nám to najednou dojde...dojde nám kolikrát konečně jak se vůbec cítíme, anebo se nám správně propojí emoce k situacím, které zažíváme.

Zvuková masáž křišťálovými mísami je zážitek. A proto se musí zažít!!!

Chcete-li zažít na vlastní systém sílu tohoto nástroje, ozvěte se mi.