Příběhy z životů

Otec se sekerou

Jednoho dne ke mně přišla velmi, ale opravdu velmi atraktivní žena. Rozhodně bych ji netipovala na problémy ve vztazích. Přišlo mi spíš, že si může hooodně vybírat a odhazovat.

Něco na ní však bylo strojené a strnulé...a jakmile jsme začaly odvíjet její příběh, tak až zamrzlé. Její tělo bylo zcela v křeči a uzamčené...ale začala mi vykládat příběh, který byl uložen v paměti jejího těla.

Když byla malá holka, doma to nebyla zrovna procházka růžovým sadem...otec byl opilec a máma krasavice. Jeho žárlivost v kombinaci s pár drinky vzbuzovala násilnické sklony. Tehdy to bylo občas něco rozbitého, řev, a sprosté nadávky. Ze všeho druhý den vystřízlivěl a matka ( jako každá žena žijící s teroristou) také.

Tak ubíhal čas až než naše Jana vyrostla a poprvé si přivedla domů svou tehdejší lásku. A jak to tak bývá...mladá, hormonuplná láska do všeho jde prostě naplno. A tak si začali užívat, protože nikdo nebyl doma. No a v průběhu svých radovánek byli přerušeni vyraženými dveřmi.

V nich stál tatínek se sekerou v ruce...

To mi objasnilo její "zamrznutí" v oblasti pánve ( emoce, ženskost) a také její nenaplněný sexuální život.

Long story short...otec naštěstí ani jednoho z nich nezabil jen rozsekal nějaký nábytek. Borec samozřejmě zdrhnul a už se nevrátil a "zlobivá dcera" na sex neměla dost dlouho pomyšlení! Kdo by měl chuť na soulož s otcem se sekerou v ruce pomyslně vedle postele, že?!

Jana u mě byla asi 5x. Pracovaly jsem společně na uvolnění těla skrze tanec a vydupávání, také napsala otci i tehdejšímu příteli otevřený dopis, a energeticky jsme odpustili nejen jim dvěma, ale i sobě samé.

Nakonec s přítelem, s kterým tehdy chodila dokázala prožít důvěru a první orgasmus v životě. Takže pro tento proces "happy end".

VE VŠECH TĚCHTO STORIES JSOU SAMOZŘEJMĚ FAKE JMÉNA!

LUNÁrní zasvěcení

Po pár letech doma jsem vyjela na dovolenou do Řecka. Zajímalo mě jediné místo. Kréta.

Měsíc (Luna) v Řecku je jiná. Navazuje skrze svou sílu člověka na příliv a odliv energie a žena si uvědomuje svou moc, plodnost, a cykly a začíná se cítit víc a víc jako bohyně v lidském těle.

Na Krétě jsem na tento magický úplněk vyběhla na pláž asi v 5 ráno a potkala jsem Jeho. Byl starší, sexy a já jsem se k němu cítila magneticky přitahována. Setkali jsme se pohledem a oba se zastavili uprostřed pláže ozářené úplňkem.

Dali jsme se do řeči a pochopila jsem, že je i moudrý a krásný. Pozval mě na rande.Přijala jsem...a později jsme jeli společně do malé, zapadlé vesnice na večeři. Jiskření se nedalo ignorovat a bylo téměř hmatatelné.

Vzal mě do místa, kde nebyli žádní turisté a stará babička v taverně tady vařila ty nejlepší a nejjednodušší věci ...bylo to úžasné. Vše doplněno nádherně zralým řeckým červeným vínem.


Ten muž byl okouzlující svou energií. Věděla jsem, že to není jen tak. Byla z něho cítít ryzí, silná mužská energie a vitalita. To vše samozřejmě umocňovalo jeho atraktivitu a on si toho byl vědom, ale ne nadřazeně samolibým způsobem. Prostě zdravě sebevědomě. U jídla jsme si povídali a on vyslovil jméno Isis takovým tónem a se syčením u posledního s, že jsem úplně cítila, jak mi jede mráz po páteří (ne chlad a nepříjemný pocit) a energie začíná stoupat.

Nevím, jestli to bylo tím silným nábojem mezi námi, ale v celé vesničce vypadl proud a tak jsme dovečeřeli u svíček. Když jsme se zvedli k odchodu, proud se zase nahodil. Koukl na mě velmi spiklenecky a asi také tušil, že naše setkání a propojení nebude "jen tak".

S tímto mužem jsem poprvé o pár dnů později zažila probuzení kundalini energie. Velmi silné, velmi ryzí a velmi léčivé. Nemilovali jsme se v tradičním slova smyslu, ale energeticky. Poprvé v životě jsem doopravdy zažila a prožila hutnou, ryzí živočišnou energii. Propojení mužské a ženské energie...Život sám. Bylo to naprosto ohromující a byla jsem tak nabitá, že jsem nemohla druhý den skoro spát. Už tedy chápu opět velmi moudré české vyjádření : "ten její nabíječ". Kvalitní a čistý nabíječ se hodí. Vždy.

Nicméně tento můj iniciační nabíječ mi volal půl roku každý úplněk..."Jsem na naší pláži. Je tu krásně. Měsíc je nádherný"....a tak dále. Odolávala jsem tomu až do dalších narozenin. Rozhodla jsem se jít za svým snem. Ten tehdy byl : žít u moře, být s tímto starším, zkušeným,zabezpečeným mužem a žít s ním v domku na pláži, milovat se, vařit z čerstvých surovin, dělat svou práci. Prostě zase Žít. Žít svůj SEN.

LEKCE : Rozlišení Snu a Iluze

Vše, co jsem tu měla jsem postupně prodala, rozpustila, opustila a byla sbalená na cestu. Ale ten vnitřní hlásek pořád říkal : "Nejezdi tam, to není jak to vypadá. Nebude to ok"...jenže iluze a vidina tehdejšího ideálu to přehlušila...a já jela.

Poctivé ŘECKÉ DRAMA začalo již při letu na Krétu. Vzbudil mě velmi divný pocit, šílené hučení motoru a divná atmosféra ...letadlo bylo kus nad mořem a selhávalo. Začala jsem se intenzivně modlit a spousta lidí v letadle také. V jeden moment letadlo nabralo šílenou rychlost a vzlétlo nahoru a my pak konečně přistáli. Jen na jiném letišti, než bylo v plánu.

"Welcome to Kriti". Byla vichřice nejvyšší stupnice a já jsem stála uprostřed letiště sama s kufrem, ve kterém jsem si převážela dosavadní život...On tam nebyl. Pracoval. Musela jsem busem až do jeho práce, kde však nebyl.

První velmi špatný mix pocitů...what the fuck?!

======zbytek tohoto příběhu a nečekané rozuzlení  najdeš v mé eknize

OŽIVLÁ SÍLA , na které aktuálně pracuji a nevím, jak to bude dlouho ještě trvat, ale dělám, co můžu:)EGYPT : Cesta Boha a Bohyně

Po probuzení ženství mě na moje narozeniny zlákaly chrámy Egypta, a to zejména Philae, chrám bohyně Isis.

Opět SAMA jsem se vydala na týdenní all inclusive plavbu po Nilu a chrámech.

Zažívala jsem vlastní smrt. Už podruhé. Tentokrát ale energeticky. Fyzicky mi bylo celkem ok a ani jsem nechytla tzv. "faraonovu pomstu".

Egypt je velmi mocný a všechna duchovní moudra, o kterých člověk čte zde dostávají úplný jiný rozměr. Moudro Všichni jsme Jedno začalo rezonovat a pracovat hned první den...

Čekala jsem netrpělivě na chrám Philae a mé pocity. Sedla jsem si chvíli bokem veškeré vřavy a najednou jakoby ke mně promlouval hlas, který říkal: "Všichni máme za otce Boha a za matku Bohyni. Všichni jsme Jedno...není už třeba falešné skromnosti, protože všichni jsme božské lidství, které si zaslouží to nejlepší.

Obrovské sochy jakoby ožívaly a čas neexistoval. V tomto duchu jsem jela celou cestu a při plavbě na lodi jsem cítila jak opět krvácím...jakoby se mi měnila všechna krev, celý život a vše, co ke mně nepatřilo odkapávalo do posvátného Nilu.

Tato cesta mě učila zacházet se svou ženskou energií a také pocitu bezpečí ve vlastním těle. Byla jsem sama žena ve světě, kde muži na ženy doráží a chtějí sex, potažmo svatbu a především záchranu ve formě : odvez si mě odsud.

Čelila jsem jednomu obtěžování od "lodního maséra", který se nadrzo vpašoval do mé kajuty a velkou a drsnou vnitřní silou se mi podařilo jej vyhodit a na x západů se zamčít, ale i asi 20 letého hocha, který na mě každý den zbožně koukal a v poslední den se osmělil a zaťukal na mé dveře a jednou jedinkrát mě políbil a já mu to dovolila. Jeho oči a síla polibku se do mě otiskly tak hluboce, jak jen hluboké oči a gesta egyptská mohou být. Jeho oči mě pronásledovaly ještě dlouho, protože v den mého odjezdu čekal u autobusu a díval se krásně a smutně zároveň. Bylo tam vše. Zklamání i touha.

Žena je královna. To jsem v Egyptě pochopila. A jako královna jsem odjela. S tímto pocitem a s důstojností uvnitř.

V den odletu mi obchodník v místním obchodě prodal a částečně daroval šperk s nabídkou ke sňatku. Šperk jsem přijala a mám jej dodnes. Nabídku se sňatku jsem odmítla. Ani jednoho nelituji.

Více o moudrosti z Egypta a oživlého učení z chrámů najdeš v knize OŽIVLÁ SÍLA