Krása ženství kniha a workbook

Kniha Krása ženství a její doprovodná kniha Krása ženství praxe by je darem pro ženy i pro muže, kteří se chtějí seznámit se svou ženskou energií a světem svých matek, partnerek, dcer, kolegyň... Je manuálem pro zorientování se v tom, co je pro vás osobně ženská energie a co přesně ve vašem životě znamená matka, a také váš vztak k ní a jak tento primární vztah ovlivňuje vztahy ve vašem životě.

Kniha dokáže posvítit na to, v jakém stavu se nachází vaše ženská stránka a co pro vás ve vašem životě znamená. Pro muže je mostem pro pochopení své vlastní ženské stránky a také žen obecně.


 Nakupte pro svou kamarádku, které chcete pomoct, ale už vás to někdy třeba trošku přehlcuje...anebo i pro svou mámu, kterou milujete, ale ať se snažíte jak se snažíte pomoct ji nedokážete...

Kniha Krása ženství a kniha praktických cvičení ke knize

Kniha Krása ženství je cestou do duchovní dospělosti a pomáhá narovnávat žensko-ženské vztahy a především provádí cestou k odpovězení si na otázku "Co je pro MĚ osobně ženství a ženská energie?"

Ženská energie je nám prvotně předávána naši matkou, a to, jakým způsobem se to stalo má hluboký vliv na naše emocionální nastavení a naše osobní i pracovní vztahy a to jak s ženami, tak s muži.

Kniha praxe obsahuje inspirace ve formě cvičení, která jsou velmi jednoduchá a účinná.

Je sestavena tak, aby ti pomohla se kdykoli po Tvé osobní cestě ke Kráse ženství a poznávání svého osobního ženského příběhu zastavit a naladit se ještě více na své ženské nitro.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.


Krása ženství je dar. Je to dar od srdce jedné ženy k další a zase dále.

Opětovné probuzení toho, co má opravdovou hodnotu a smysl.

Dar, který je předáván skrze mě je otevření dveří do srdce.

Projít a pochopit sebe sama však můžeš, nikoliv však musíš

Je to cesta k sobě, své opravdové síle, vnitřnímu vedení a spojení se se svou jemnou, ryzí ženskou silou

Stojí za to.

Ale lhát Ti a říkat, že je jednoduchá, nebudu.

Pokud se na cestu vydáš, poznáš sebe a své opravdové sestry.

Věřím, že když se sejde více vědomých žen, nastává léčení a rozkvět.

Ženy odjakživa chtějí mír a pomáhat, ne soutěžit

Já věřím, že je možné žít Krásu na Zemi.