Osobní konzultace

Hledáte jasné odpovědi na zapletené situace a vztahy?

                             JASNĚ VÁS POVEDU K ODPOVĚDÍM a PROVEDU VÁS ZMĚNAMI V ŽIVOTĚ

Těší mě Vaše důvěra a ráda Vám pomohu v tom, co Vás trápí a brzdí.

Vše, co předávám jsem osobně prožila a není to vyčteno z knih. JE to cesta z hloubky a předávání zkušeností a nadhledu na ně. Vše a všichni v našem životě mají své místo a čas.

VY A VAŠE DUŠE JSTE NAVIGÁTOREM SVÝCH KROKŮ, JÁ VÁM POMOHU SE uvidět a postavit se do VLASTNÍ SÍLY.

Nacházíte se v krizové situaci a nevíte si s ní rady?
Potřebujete nadhled a zároveň vhled do toho, co vám uniká?


Řešíte vztahy a situace pořád dokola?


Cítíte se ztraceni? Prožíváte dlouhodobý stres?
Potřebujete probrat citlivá "ženská" témata?Při naší osobní konzultaci se můžeme zaměřit na jakékoliv téma, které vás trápí .

Váš zamotaný příběh odmotáváme postupně. Dostáváte nadhled a posvítíme tam, kde je tma,

abychom společně našli jasné, rychlé a efektivní řešení a vy se cítíli lépe. Vše nakonec obdržíte v jasné, psané formě a můžete potom činit kroky dle Vašeho osobního plánu, který Vám vytvořím.


        KDY JE SPRÁVNÝ ČAS?

Pro koho je konzultace vhodná?

 Jak to vše probíhá ?


Díky porozumění příběhu vašich předků , a především otevřením tzv.mateřského kódu, který si nesete od své matky  přepisuji společně s Vámi Vaši aktuální realitu a vy vstupujete do života, který si přejete žít.

 Probíhá galaktivace ženské a mužské energie ve vás, vyrovnání polarit, fungování z celistvosti a plného potenciálu.!!!Důležité upozornění: Osobní konzultace v žádném případě nenahrazují odbornou lékařskou nebo komplexní klinickou psychologickou, psychoterapeutickou a psychiatrickou péči!  Nepracuji s osobami, které užívají psychofarmaka. Děkuji.!!!

Spojím se s vámi a tím, co zpracováváte a společně projdeme tím, co vás trápí a brzdí.

Není třeba žádných předešlých informací, pracujeme s vašim aktuálním stavem.

KDY a pro KOHOSprávný čas na konzultaci se objeví ve správný čas, kdy je vaše nitro připraveno na změnu úhlu pohledu a další kroky v realitě.


Většinou odkládáním, nebo trápením se v situacích, o kterých neustále dokola přemýšlíme nic moc nevymyslíme, ani nevyřešíme. Dostáváme se hloub do s.... a vyjít z nich pak trvá déle a je to náročnější. Asi jako když dlouho neuklízíme špínu.

Ten správný čas na konzultaci se sám vždy objeví ve správný okamžik, kdy je vaše nitro připraveno na změnu úhlu pohledu a další kroky v realitě.

Já ve velké většině konzultuji s lidmi, kteří si přošli nějakým osobním rozvojem, či ezofází. Již obešli kartářky, nebo jeli na pobyty ve tmě, ale nic z toho jim nakonec nedalo jasné vedení a vědění a návod" jak z toho ven". Neslibuji zázraky, jen jasné vedení k vnitřní práci.

Osobní konzultace je tu pro každého, kdo již sám sebe poznal, ví i o svých "špatných vlastnostech" ( stínech) a nyní se potřebuje na věc podívat jinak a v souvislostech a je ochoten svou vnitřní práci dělat.

Při osobní konzultaci se setkáváte se sebou. Já jsem tu jako průvodce místy, na které byste se sami nedostali. S Vaším svolením se naciťuji  na vás a vše, co se ve vašem nitru odehrává a začínáme společně pracovat.

Během konzultace je příjemnější si tykat, neboť tykání otevírá cestu k srdci. A protože se během konzultace dostáváme do hlubokých téma, tykání je v těchto situacích přirozenější.


...ZÍSKÁTE  SÍLU UDĚLAT POTŘEBNÉ ZMĚNY a ZAČNETE KONEČNĚ ŽÍT...

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

CO MI KONZULTACE PŘINESE?


Pomoc s hledáním jasných odpovědí na složité životní situace a vztahy

 • Odhalení toho, co vás tíží a brzdí ve vašem životě
 • Empatický přístup a porozumění
 • Poskytnutí jasného směru
 • Předání zkušeností a nadhledu na citlivá "ženská" témata
 • Nápomoc při krizových situacích
 • Dostání nadhledu a vhledu do toho, co vám uniká
 • Řešení vztahů a situací
 • Zmírnění pocitu ztracenosti a dlouhodobého stresu
 • Zaměření se na jakékoliv téma, které vás trápí a je velmi komplexní
 • Postupné odmotávání zamotaného příběhu a hledání jasných, rychlých a efektivních řešení
 • Poskytnutí jasných, psaných informací a nápověd k osobnímu plánu
 • Galaktivace ženské a mužské energie a vyrovnání polarit
 • Fungování z celistvosti a plného potenciálu

JAK SI MOHU OBJEDNAT KONZULTACI?

Velmi jednoduše stačí kliknout na rezervační tlačítko níže a vybrat si termín.

Po vytvoření rezervace budete informování o jejím potvrzení emailem, anebo telefonicky formou SMS.


KDE A JAK SE KONZULTACE KONÁ?

Online konzultace

Setkáváme se v online prostoru, ke kterému dostanete v den konzultace cca 60min.předem přístup a není potřeba si nic stahovat do pc.

V případě, že preferujete Skype nebo Zoom, je to také možné.

Osobní konzultace

Veškeré konzultace probíhají v pohodlí a soukromí vašeho domova, nebo pracovny online. Poprvé vždy.

Naživo se setkáváme pouze v případě, že to vyplyne jako nutnost či vzájemná potřeba z naší první konzultace. Není pro mě nutné se s vámi osobně (naživo) setkat, ani předem vědět detaily toho, co řešíte.


Rezervace Vaší osobní konzultace

Veškeré Vaše osobní údaje chráním dle zákona o osobních údajů ( GDPR).

-->

Jak probíhá konzultace se mnou?

KROK 1:

Nejprve se mi ozvete emailem na : martina@jasnevedeni.cz, kde si konzultaci závazně objednáte. Ozývám se zpět (většinou ještě ten den) s nabídkou termínů . Ladíme společně termín a způsob spojení.

KROK 2:

Konzultace probíhá z pohodlí vašeho domova, nebo prostoru, kde máte soukromí pro sebe online. V den konzultace ode mě dostanete do emailu odkaz do mého online prostoru. Používám buď room ve whereby, do které vstoupíte jen linkem, anebo zoom. Po dohodě může být i Skype.

Délka konzultace je maximálně 120minut. Během tohoto času zvládneme  pojmenovat  to, co je třeba, dostanete doporučení akčních kroků pro Vás a  proběhne integrace energetické práce, kterou společně během konzultace uděláme.

Naciťuji se na vás a vše, co se vám odehrává přes Váš energetický systém samozřejmě s vaším svolením. Informace předem a "analýzy"  nejsou nutné a mnohdy ani žádoucí. Vše, co je třeba se vždy jasně ukáže.

KROK 3:

Můj pohled ( respektive poodkrytí toho, co vy aktuálně nevidíte) je unikátní v tom, že vám umožňuje ihned na místě přepsat situaci a vztahy a vzít si tak zpět svou vlastní sílu a konat potřebné změny. Navíc po osobní konzultaci obdržíte osobní plán, ve kterém vše důležité máte přehledně a jasně sepsáno.

KROK 4:

Již před první konzultaci se lidem velmi často ukazuje téma, které společně konzultujeme a věci se dávají do pohybu velmi často dochází k pár AHA momentům, a někdy i k WOW momentům. Během první konzultace se uděje hodně změn. Možná vás to i unaví. Proto je vhodně mít po konzultaci ještě nějaký čas pro sebe na vstřebání všeho nového. To, jestli budete chtít absolvovat další konzultaci a jak rychle je čistě na vašem pocitu a potřebě.


PROSÍM, RESPEKTUJME SE NAVZÁJEM. Pokud nastane situace, že nebudete schopni osobní konzultaci absolvovat, prosím dejte mi vědět na: martina@jasnevedeni.cz co nejdříve, abych mohla termín nabídnout někomu jinému.Pokud zrušíte termín v den konzultace pár hodin předem,není již možné váš čas využít pro jinou osobu.  Omluvy tedy příjímám nejpozději 24 hodin předem.


DĚKUJI VÁM!

LGBTQAI+friendly