Martina Vaverková

Již odmala že jsem jasně vnímala věci, které ostatní neviděli. Věděla jsem jak se kdo cítí, později jsem věděla kdo s kým spí či nespí a příchodem ženství jsem věděla i kdo je ne-mocný a proč. Zkrátka jsem uměla vždy v lidech a jejich příběhu číst. Nemám na to diplmomy a razítka, ale mám tento dar i když mnohokrát v životě (vlastním příběhu) a zejména ve vztazích jsem za něj ráda nebyla...

Postupem času se můj dar vidět souvislosti a číst v osudech prohloubil díky vlastním zkušenostem ve vztazích a dalších oblastech života. Mnohé lekce byly spojeny s náročnými vztahy plných emocí , které mi pomohly pochopit a harmonizovat energetické i osudové souvislosti a pochopit obrovský vliv ancestral burdening ( zatížení od předků),

Vše, s čím pracuji a co předávám jsem na vlastní kůži odžila a provedla jsem podobnými tématy a lekcemi i  svoje klientky. Vždy jdu k jádru věci a do velké, životměnící hloubky.

Od roku 2010 pracuji s menším okruhem lidí, kteří už ledacos ví a často pomáhájí druhým. Při práci s úspěšnými ženami jsem vypozorovala, že žijí sice v ženském těle, ale v mužském světě a nastavení.

Mým učitelem a průvodcem je příroda a jsem vděčna ženám v mých obou liniích za vyšlapání cesty k lepšímu životu i předání Daru."Velmi mnoho žen, s kterými jsem během let pracovala dokázalo opustit své nefunkční vztahy, zaměstnání a vydaly se na cestu svého srdce a tím otevřely svou opravdou ženskou sílu a krásu. I přes prvotní strach ze změn velká většina dokázala změnit směr svého života v souladu se svými opravdovými potřebami, nikoli očekáváním druhých".
Martina Vaverková

Objednávka osobní konzultace

Veškeré Vaše osobní údaje chráním dle zákona o osobních údajů ( GDPR).

Otevírám zraněná srdce znovu do Lásky, protože jsem musela projít přesně tím.

Provádím procesem oddělení se od falešných snů a iluzí a přijetí vlastní pravdy.

Aktivuji cestu ženské energie díky vlastnímu unikátnímu napojení na prapůvodní sílu ženství, která je hutná, zemská a temná a otevírá ty nejhlubší emoce jež jsou zároveň zlatým klíčem k pravému já a životní cestě.