Barva roku 2024: Peach fuzz

02/01/2024

Barva letošního roku je velmi jemná broskvová...broskvové chmýří.

Tato barva podporuje naši přirozenou potřebu pečovat o sebe sama a druhé i ve smyslu vyživení se

Lehká jemnost tohoto broskvového tónu obohacuje ducha, mysl, tělo a duši. Doslova se do ní dá zahalit a najít tak teplou, měkkou neviditelnou, ale citelnou deku, do kterého se zachumláme v zimě a lehký letní šál, do kterého se zahalíme ve vlahý letní večer.

Spirituálně tato barva náleží naší druhé čakře, čakře sexuality, tvoření a mezilidských vztahů. Jelikož je tón velmi jemný, dochází i zde díky vibraci této barvy ke zjemňování a pronikání do jemnější, hlubší, více láskyplné vibrace i v této oblasti. Sexualita se zjemňuje, a proniká do ní více láskyplnosti a vztahovosti. Nová sexualita ( respektive zdravá sexualita) je propojená se srdcem a to je letos tématem nejen sexuálních vztahů, ale vztahů obecně.

Barvu můžete nosit v různých formách, ale také se zaměřit na drahé kameny, které nesou tento odstín a podněcují holistické Zdraví v této oblasti.

Patří mezi ně zejména Karneol, který odlepuje staré vrstvy a emoce, a podporuje čistotu v oblasti druhé čakry.

V tomto tónu můžeme občas najít i určité druhy korálů, které nás berou ještě na hlubší cestu duše a sexuality...a přestavují nás do čistější verze sebe sama.

grazia.it