Jsi hysterka, nebo jen nejsi v Zemi?

18/05/2023

Základním ženským elementem je Země...žena, která není v souladu se zemí je podobně jako strom, který nemá kořeny vyviklaná, emoce s ní cloumají a její okolí ji nebere příliš vážně...když už projeví své ( mnohdy zaražené emoce), dostává často zpětnou vazbu, že je "hysterka", anebo že přehání...znáš tenhle pocit?

Země je Tebou, země Tě drží...VŽDY

V ženském těle jsme v souladu s cykly země přirozeně. Nemusíme pro to nic dělat, jen být a žít přirozeně...bez chemie. Pak jsme v souladu se svými přirozenými cykly, které kopírují přírodní cykly matky Země.

Matka Země je naší první matkou, a také matkou, které můžeme svěřit své nejtajnější i nejtemnější tajemství, protože ona nás ani nesoudí, ani se o nás nebojí. Jen nás drží...

Mnoho žen však nikdy do hlubin země neproniklo, protože se postupně i jejich mámy a babičky od přírody a přirozených cyklů odpojily...a to je velká škoda.

Jak se můžeš vrátit k Zemi?

Někomu pomáhá zahradničit, někomu se více hýbat v přírodě, ale nejpřirozenější ženskou "metodou" je prostě si do země lehnout a být s ní...a později se s ní spojit jako s živou bytostí. Tím získáme druhou mámu, a obnovíme posvátné partnerství, které mezi ženou a přírodou odjakživa existovalo a existuje...

Lehni si a naslouchej....

Mnohdy jen stačí si lehnout na zem a zaposlouchat se...do tepu svého srdce, svého dechu a do zvuků kolem. Je to pasivní, jinový zpsob, který úžasně dobíjí a regeneruje...

Zahradniči...

Země, stejně jako Ty je plodnou bytostí...a proto je tak uspokojující zasadit semínka, pečovat o ně a sledovat úrodu...je to radost z tvoření, která je tolik přirozená pro ženu. Proces je tím, co vzbudí Tvou uzemněnou, ukotvenou ženskou sílu.


Prostě jen tak buď...

Jdi na procházku, lehni si chvíli na zem, poslouchej šum, přirozené zvuky přírody a nech se zpomalit rytmem země, vzít se do náruče, odpočnout si. Velmi Tě to dobije a uklidní. A také Tvoje tělo nabere sílu a vrátí se do přirozeného rytmu.

Vzdej Zemi svůj respekt

Každý krásný vztah  je založen na vzájemné úctě a respektu a umění jej vyjádřit...málokdo a málokdy však vzdává hold matce Zemi, která neunávně pečuje o nás všechny,a je tu 24/7...

Tip na uzemění, ukotvení a propojení se Zemí...

Zajdi si na své oblíbené místo, nebo vycházku. Zastav se tam, kde to máš nejradějí, nebo kde se intuitivně zastavíš...

Postav se ( ideálně bosýma nohama) na zem, zavři oči a několikrát se nadechni a vydechni. Polož si ruku na srdce a uvědom si vše, co tu na zemi miluješ...les, vodu, oceán, hory...cokoliv. A tento láskyplný pocit ze svého srdce pošli skrze své nohy do země.


Slibuji, že Ti země odpoví a bude to velmi příjemný zážitek.


Element Země souvisí s naší stabilitou, silou, vším hmotným ( tělem, prací, bydlením) a je základem pro ženský wellness pobyt na Zemi.