Snad šťastný 2024: záleží na každém!

01/01/2024

Milí přátelé,

letošní rok bude pro mnoho z nás prověrkou opravdové spirituální statečnosti a také testem, zda jsme schopni zvládnout staré lekce a čerpat z nich. Každý asi cítíme, že jde ve světě do tuhého a že jsme toho součástí.

Česko dávno není odděleno od zbytku světa jak jsme si kdysi bláhově mysleli a díky pandemii nám došlo, že když si někdo na druhé straně světa uprdne je možné, že se na druhé straně světa někdo jiný po-ere. V ezořeči by to znělo něco jako " všichni jsme jedno, všichni jsme propojeni".

Dlouho jsem také byla očizavírající a v názoru, že když budu vibrovat dostatečně vysoko a nedávat pozornost tomu co se děje kolem, tak budu vytvářet novou, lepší realitu a nyní v první den nového roku si tím nejsem jista. Mám velmi hluboký pocit, že je na to potřeba jít úplně jinak.

Spějeme nepochybně do určitého finále. Nejen jako lidstvo, ale hlavně jako jednotlivci. Tato společnost začala být ostře orientována na jednotlivce, individualismus a individualitu. Což proč ne pokud každá tato jedno-tka funguje. 

A protože Nový rok je přece začátkem a také dnem, kdy si mnoho z nás dává předsevzetí...tak si pojďme zkusit to naše Já trochu vybrousit...určitě to umíme všichni líp než dosud...nebo?

Přeji sobě, vám, a nám všem ať se nám letos konečně rozsvítí.

Mír s touto krajinou a Bůh s námi.