Ženská moudrost

sdílení pro ženské srdce

Ve svém životě jsem měla velké štěstí a dostala šanci opravdu poznat ženy z celého světa a sdílet s nimi "ženské" záležitosti. Naučila jsem se mnohé od Italek, moudrých, intiuitivních žen v Řecku, ale i nezávislých Američanek...
Mé články pramení z  dlouholeté energetické práce s mou vlastní ženskou linií a příběhy ženských linií mých klientek a jsou odrazem globální ženské moudrosti.

TEXTY z ČLÁNKŮ JE MOŽNO POUŽÍT K CITOVÁNÍ POUZE JAKO CELEK SE VŠEMI SOUVISLOSTMI VŽDY S UVEDENÍM ZDROJE A AUTORA.

Martina Vaverková ©

www.jasnevedeni.cz


Každoročně se dle výzkumů účastní suchého února asi 10% Čechů. A z těch 10% se ještě najde nějaké malé procento, které si pokládá stejně jako já otázku: A co dál když výzva skončí a přijde březen?

Každý běžný den je pro nás změtí emocí od rána, kdy zvoní budík a my se v nějakém stavu (dle vyspání a toho , co zrovna prožíváme) budíme až do večera, či noci kdy odcházíme do astrálního světa, vypneme ego a necháme prostor duši cestovat a zpracovávat...

letošní rok bude pro mnoho z nás prověrkou opravdové spirituální statečnosti a také testem, zda jsme schopni zvládnout staré lekce a čerpat z nich. Každý asi cítíme, že jde ve světě do tuhého a že jsme toho součástí.

Během adventu a přibližování se ke Slunovratu, kdy Světlo zase vchází do našich životů dochází i díky magické otevřené bráně "Vánoc" k hlubšímu otevírání různých vrstev našeho srdce.

1. adventní neděle odstartovává zesílení Světla, ale také posledních záchvěvů temnoty, která nám ukazuje co je potřeba během adventního času v sobě uchopit, prosvětlit a zpracovat, abychom si to dále nepřenášeli do nového roku a dalšího cyklu našeho života...

Je mnoho co o brzlíku víme, ale mnohem více toho (zatím) nevíme. Ve škole nám bylo řečeno,že brzlík po svém vrcholném působení ( v období puberty) postupně zaniká. A tak se časem o brzlík nezajímáme...přitom je to jedna z nejdůležitějších žláz a mystických portálů v těle. Je také označován jako trůn duše, vyšší srdeční čakra, a strážce imunity.

LGBTQ+ friendly

CHCETE ZŮSTAT V KONTAKTU a dostávat mé novinky nebo máte dotaz?

vyplňte formulář a já se s Vámi spojím. Vaše data jsou u mě v bezpečí a nebudu Vás obtěžovat zbytečnostmi.