transgenerační témata

 Transgenerační harmonizace

 napříč časem

  • Jsi na cestě osobního rozvoje již "nějaký ten pátek" a stále dokola se Ti opakují situace ve vztazích?

  • Máš pocit, že se nemůžeš pohnout z místa, nebo do dalšího levelu?

  • Prošel/prošla jsi již kartářky, očisty, rodinné konstalace, byl(a) jsi ve tmě, ale stejně se "to něco" nepohlo?

  • Někde v hloubce víš, že "to něco" je něco, co asi sám/ sama nezvládneš, ale přitom víš, že musíš?

  • Máš pocit, že v Tvé rodině jsi to Ty, kdo má za úkol ukončit určité vzorce chování a situace?

  • Máš strach o svou matku/otce/ někoho z příbuzných a jsi mu/jí v roli rodiče?

Díky porozumění příběhu vašich předků , a především otevřením tzv.mateřského kódu, který si nesete od své matky-matky matek přepisuji společně s Vámi Vaši aktuální realitu a vy vstupujete do života, který si přejete žít.
Probíhá galaktivace ženské a mužské energie ve vás, vyrovnání polarit, fungování z celistvosti a plného potenciálu.

Před absolvováním čtení a následném přepisu mateřských kódů (mama codes) je třeba si zjistit co nejvíce informací týkajíci se historie vaší rodiny. Důležitá může být /nemusí být také historie nemocí táhnoucí se rodem.

Před samotným čtením je vhodné se minimálně 3 dny předem odlehčit ( rozhodně ne masitá strava, pokud již nejste vegetarián, žádný alkohol, a co nejméně toxinů ( cukr a.t.d.).

Vaše tělo a celý energetický systém bude naplno pracovat a je nutné jej zvenčí podpořit kvalitními zdroji ( plnohodnotná strava, vhodný pitný režim, kvalitní odpočinek, pobyt v přírodě). Vše, co bychom měli dělat každodenně, ale ne vždy zvládáme je pro tento proces nutností.

Vším, co předávám jsem prošla ve svém životě a se svou rodovou linií, vycházím z osobních zkušeností a zkušeností nabytých praxí se svou klientelou a jejich transgeneračními příběhy.


Matkou vše začíná...už v břichu jsi jí a ona Tebou a i když jsi si domluvil(a) svůj příběh předem, ne vždy jsi schopen, schopna jej aktuálně zvládat.

Uvědomujete si, že vztah s matkou je základ toho, jak se cítíte ve své ženské, emocionální stránce a odráží to, jak prožíváte svoje citové vztahy.

Jsi jí a ona je Tebou a vždy jsi s ní spojen(a) hlubokým poutem, které když je čisté Tě dokáže podpořit, obejmout a přenést přes cokoli.

 Projdu s vámi váš osobní příbeh a příběh vaší rodiny a společně jej narovnáme.

Transgenerační čtení, a vyčtení mama codes ( zdrojového, mateřského kódu) je energeticky náročná práce i pro vás i pro mě.

Je důležité se na ni předem připravit ( viz.instrukce níže), a také si naplánovat toto čtení na den, kdy následují dny volna, protože je velmi pravděpodobné, že se budete cítit unavení a budete chtít mít klid na odpočinek.

Mama codes: porozumění Tvému osobnímu příběhu, uvolnění zátěží a zprůchodnění energie v Tvém životě

Objednání termínu transgeneračních témat

Vaše údaje jsou v bezpečí a vždy zpracovávány dle nařízení GDPR.

Příběh a reference k přečtení a poslechu:

...Vražda v rodině a zamrznutí emocí...

Bára H.

Ještě před rokem jsem si myslela, že je u mě naprosto všechno v pořádku a nenapadlo by mě jako pragmatika, že budu ležet a meditovat a procházet procesem mama codes. Až jsem se podívala na svůj život z větší perspektivy a řekla si, že není vše tak jak bych chtěla, že neprožívám emoce a že jsem jen ve svojí hlavě a neposlouchám svoje tělo. Po procesu mama codes jsem se pár dní cítila jako kdybych měla Covid, kocovinu a menstruaci dohromady. Znovu se otevřel příběh naší rodiny po ženské linii. Dozvuky si myslím, že trvaly tak týden… ale opravdu jsem cítila, že se vše postupně čistí a promazává… málokdy se mi stává že úplně od světa vypnu a po tomto rituálu se tak stalo.

Po procesu jsem několikrát navštívila místo, kde se stala nehoda a technikami, které jsi mi poradila jsem se snažila místo a osoby v ženské linii od tohoto břemene očistit. Teď je to zhruba 4 měsíce po  mama codes. Díky tvým dalším konzultacím, a celkové práci na sobě, které se poslední měsíce hodně věnuju začínám být více sama v sobě. Nehledám emocionální záplaty, jak vyplnit čas, jsem více vědomá a uzemněná. Nemyslím si, že je má práce u konce určitě to bude pokračovat dál… ale uvědomila jsem si, že není potřeba za každou cenu trávit všechen volný čas aktivně, že není špatné si jen sednout a jednoduše být.

Pomohly mi také hodně meditace od tebe, kdy jsem se naučila chodit do svého srdce a umět se vracet k tomu, jak se cítím a zda dělám věci v souladu s tím kdo jsem. Že není potřeba neustále někam směřovat a jít za nějakými cíli.

Mama codes bych doporučila všem, kdo cítí že by si mohli nést nějaký nerozklíčovaný příběh v jejich rodině a chtějí jej konečně dokončit a jít dál.